Om oss

 
Personal.png

Vi är ett Innovativt Team som engagerar sig i dina affärer och hjälper dig med moderna lösningar. Med vår långa erfarenhet från affärssystem har vi på Yellow som mål att vara en ledande leverantör av moderna digitala plattformar som skapar konkurrenskraft hos våra kunder.  

Vi drivs av att bygga långsiktiga kundrelationer. Den personliga kontakten vi har med våra kunder är viktig för oss, detta skapar ett gemensamt förtroende där vi kontinuerligt utvecklas tillsammans.


Medarbetare

Johan Melin

073-087 05 09
johan.melin@yellowsolution.se

Pär Blomberg

073-832 24 99
pär.blomberg@yellowsolution.se

Stefan Blomqwist

070-300 60 22
stefan.blomqwist@yellowsolution.se

Jonas Grunditz

073-087 00 88
jonas.grunditz@yellowsolution.se

Mattias Zechel

073-087 08 72
mattias.zechel@yellowsolution.se

Michael Svärdh

076-148 92 20
michael.svardh@yellowsolution.se

Stefan Carlsson

073-087 05 03
stefan.carlsson@yellowsolution.se

Tobias Forsman

073-055 34 55
tobias.forsman@yellowsolution.se

Peter Karlsson

070-299 73 50
peter.karlsson@yellowsolution.se

 

Våra kontor

Värnamo

Yellow Solution AB
Myntgatan 10
331 30 Värnamo
Telefon: 073-087 00 88
E-post: info@yellowsolution.se

 

Jönköping

Yellow Solution AB
Smedjegatan 22
553 20 Jönköping
Telefon: 073-087 00 88
E-post: info@yellowsolution.se